דילוג לתוכן
נגישות
מוצרים לטיפוח חורף - SABON

עוברים לטיפוח חורף

30 נוב 2021, 12:01

הגיע זמן מקלחת

טיפוח: אם בקיץ אהבתן להתקלח במים קרירים, זה לא אומר שבחורף צריך לעבור בדרמטיות למים רותחים. להפך. מים רותחים לא מתאימים לטיפוח עור בשום עונה, כי הם מייבשים את העור. אז מה כן? מקלחת או אמבטיה במים חמימים תשמור על הלחות הטבעית של העור ולא תייבש אותו כהוגן.

מוצרים: העונה הקרה היא עונת ההזנה, כך שכל מוצר שבוחרים צריך להכיל מרכיבי לחות ושמנים טובים. לכן, המוצר הכי מומלץ לרחצה כעת הוא סבון נוזלי, רצוי על בסיס שמנים. יש אינספור ניחוחות מעולים בסבונים הנוזליים שמכילים שמנים כמו זית, אבוקדו, חוחובה ונבט חיטה. העור יישאר אחרי הרחצה לח ומוזן.

אחרי המקלחת

טיפוח: כדי ללכוד את הלחות שהשגנו ברחצה, הכי טוב למרוח על העור מייד לאחר שמתנגבים קלות (הדרך הטובה ביותר להתנגב היא לטפוח עם המגבת על העור ולא לשפשף את העור במגבת) שמן גוף או קרם לחות לגוף. כשהעור שלנו לח, השמן או הקרם ייספגו היטב אל נקבוביות העור וכך תישמר הלחות לאורך זמן. ככל שתתמידו בפרקטיקת הטיפוח הזאת – כך תיהנו מעור לח ומוזן תמיד ותמנעו יובש מציק.

מוצרים: יש לכן משימה – להתלבט ולבחור מתוך שלל המוצרים הנעימים והריחניים: שמן מזין גוף ולשיער, קרם לחות לגוף, חלב לחות לגוף, קרם גוף משקם ועוד.

כל אחד מהמוצרים הללו, שנספגים במהירות, יקנה לעור את הגמישות הרצויה, ישאיר אותו חלק ולח וכמובן בריח מהמם במיוחד.

פנים
טיפוח: בעונה הקרה כדאי מאוד לעבור לתכשירים עשירים שיש בהם יותר אחוזי לחות, יותר שמנים, יותר נוגדי חימצון, יותר חומצות לחידוש העור או בקיצור – יותר מהכל, העיקר שהכל יהיה מלוחח היטב.

מוצרים: קרם הלחות  המלטף מסדרת ים המלח המסייע להעלות את רמת הלחות הטבעית של העור ומועשר בחמאת קקאו ובתערובת שמנים להזנת העור.

זאת ועוד: אם בקיץ התעצלתן או חסכתן זמן וכך ויתרתן על סרום – החורף הוא זמן מצוין להכניס אותו לשגרת הטיפוח וכך לתת עוד "בוסט" של לחות לעור לפנים.


מוצר מומלץ נוסף בחורף לפנים הוא מסכת הלחות שמתאימה לכל סוגי העור. בנוסף להמלצה הקבועה שלנו לשתות הרבה, לפחות 2 ליטר ביום, כדי להימנע מהתייבשות מוגברת של העור, כדאי להוסיף מסכת לחות שמועשרת בשמנים (שקדים, קיק, זיתים), קמומיל ואצות מהים הצפוני שביחד מוסיפים הרבה לחות לעור.

רגליים

טיפוח: בחורף כפות הרגליים שלנו נתונות רוב מוחלט של הזמן בגרביים ובנעליים סגורות. הן לא זוכות להתאוורר כמעט באף הזדמנות. לפעמים, תופעת הלוואי של המצב הזה היא שהן הופכות להיות יבשות ומוזנחות.

מוצרים: מייד לאחר הרחצה, מייבשים היטב את כפות הרגליים, במיוחד בין האצבעות, ומורחים קרם רגליים חמאתי (חמאת שיאה ומונוי) שמלחח את העור ומשאיר אותו רך ונעים למגע. הקרם מכיל גם מנטול וקמפור שמרעננים את האיזור ושומרים על בריאותו.

 

עוברים לטיפוח חורף

כל השדות הם חובה.

להזמנות בטלפון
03-3766663