נגישות

יופי מכף רגל ועד ראש

גלו את המוצרים הטובים ביותר לטיפוח הגוף

מוצרי טיפוח הגוף שלנו מכילים רכיבים פעילים טבעיים, ויטמינים ושמנים בוטאניים. הם נרקחו בעדינות על מנת לתת לעור שלכם טיפול המתאים לצרכים ספציפיים, לחות עשירה ועור זוהר.

נסו אותם ובנו לעצמכם שגרת טיפוח יומיומית שכולה רכות וניחוחות, ליופי שנשאר וזוהר מהפנט מכף רגל עד ראש.

לעור רגיל מומלץ להעניק טיפוח יומיומי כדי לשמר את יופיו ומראהו הצעיר. הקפידו תמיד להזין את עורכם בלחות!

עור יבש נוטה לאבד מלחות שבו, לסבול מגירויים ומקמטוטים. מומלץ לטפל בעור יבש עם מוצרים אשר משקמים את האיזורים היבשים ומשמרים את רמת הליפידים בעור.

קרם גוף
מוצר אגדי מבית SABON עם לחות עוצמתית וניחוח שנשאר לאורך זמן. מכיל תמצית צמח לשון הטלה, שמן אבוקדו, שמן זית ונבט חיטה. רכיבים טבעיים המזינים את העור ומעניקים לו את הלחות שהוא צריך לאורך כל היום עם סיומת ניחוח מושלם שאי אפשר להתעלם ממנה.
למוצרים»
ג'ל לחות לגוף
נוסחה חדשה וממריצה לג'ל הלחות, אשר נספגת בעור בקלות. מועשרת בשמן אבוקדו ותמצית שמן אלו וורה, למגע עדין, תחושה קרירה ורעננות. לאחר השימוש בו מומלץ להתבשם ב-Eau de SABON וליהנות מחווית ניחוח עשירה למשך שעות.
למוצרים»
לשיקום
קרם גוף
קרם גוף משקם, 85% טבעי, טבעוני, מכיל חמאת שיאה, ורד יריחו ושמן קנולה עם אפקט הזנה ושיקום אינטנסיבי של איזורים יבשים. פינוק והקלה לעור יבש עד יבש מאד.
למוצרים»
חלב גוף
תחליב גוף קטיפתי אשר מתמזג ברכות עם העור באופן מייידי, מעניק לו לחות, מזין, מרכך ומפנק. הנוסחה הייחודית שלו טבעונית, מועשרת בשמן שקדים וחלב שיבולת שועל, נספגת במהירות בעור ומטפחת אותו.
למוצרים»
שמן לגוף ולשיער
הנוסחה העדינה הזו של השמן החדש לגוף ולשיער, נספגת בעור במהירות בלי להשאיר תחושה שמנונית ומזינה אותו היטב. הוא מועשר בארבעה שמנים בוטאניים ים תיכונייים: ארגן, חוחובה, קמאליה ומקדמיה, אשר מזינים ומרככים את העור והשיער, מותירים אותם קטיפתיים וזוהרים בעת ובעונה אחת, עם ניחוח נפלא.
למוצרים»