משלוח חינם בכל קניה מעל 199 ש“ח
חשבון נפש: לכפר על הנזקים שעשינו לעור בשנה החולפת

חשבון נפש: לכפר על הנזקים שעשינו לעור בשנה החולפת

13 ספט 2018, 13:13

חשבון נפש: לכפר על הנזקים שעשינו לעור בשנה החולפת

חשבון נפש: לכפר על הנזקים שעשינו לעור בשנה החולפת

גם אם לא התכוונו, יכול להיות שהשנה לא היינו מספיק טובות לגוף שלנו ולעור שלנו. אז הנה כמה פעולות די פשוטות שאפשר להחליט לעשות עוד היום וליהנות מהתוצאות לכל השנה.

החטא בשנה שחלפה: הסתפקנו בניקוי בסיסי של הגוף והפנים

לא היה לכם זמן, או סבלנות או כוח או הכל ביחד, אבל התוצאה היא שלמרות שאתם יודעים שהבסיס לעור פנים וגוף יפה ובריא הוא ניקוי הפנים באופן יסודי, לא ממש הקפדתם על זה וחבל. התקלחתם בזריזות בסבון והופ, יצאתם.

הכפרה לשנה החדשה: נשקיע בניקוי עמוק של הפנים והגוף עם פילינג ייעודי

אז השנה, בנוסף לבחירת תכשיר ניקוי איכותי שמתאים לעור הפנים שלכם, תוסיפו גם תכשיר פילינג עדין שיקרצף את העור ויסיר את התאים המתים כך שעור חדש וקורן ייחשף מייד. מבט אחד במראה ואתם תודו לנו על הטיפ הזה.

 

החטא בשנה שחלפה: לא השקענו בטיפוח הפנים

אז אם גם אתם רחצתם את הפנים בזריזות והסתפקתם בזה אבל חרשתם את האינסטגרם וקינאתם בפנים היפות של הכוכבות הצעירות, הרשו לנו לגלות לכם סוד קטן: זה לא קרה במקרה. והפעם הכוונה לא לפוטושופ, אלא לעובדה שתוספת  כמו מסכה לפנים מסייעת לכל אחת ואחת להגיע למראה עור פנים זוהר.

הכפרה לשנה החדשה: נשתמש באופן קבוע במסכה לפנים

תוספת של מסכה, למשל מסכת בוץ, תנקה את העור ביסודיות, תספח את השומן המיותר כך שהפנים לא יבריקו והמרקם יהיה אחיד וחלק, בקיצור כל מה שאנחנו רק רוצות. שימוש במסכה פעם או פעמיים בשבוע יעשה את כל ההבדל בין פנים נקיות לפנים מושלמות.

 

החטא בשנה שחלפה: מרחנו את קרם הלחות שהיה בבית

זה שפנים נקיות זקוקות לקרם לחות – כולנו יודעים, אבל זה שהעור משתנה עם השנים וצריך להחליף מדי פעם את קרם הלחות – האם אתם בטוח יודעים?

הכפרה לשנה החדשה: נשקיע ונבחר מוצרי אנטי אייג’ינג מתאימים לעור שלנו

בואו נחליט שהשנה אנחנו משקיעים באמת, וחלק מזה הוא לבחור את המוצרים המתאימים במדויק לסוג העור שלנו ולמטרה שאנחנו רוצים להשיג – למשל, עיכוב סימני ונזקי הזמן. בחירה במוצרי טיפוח אנטי אייג’ינג תעשה הבדל גדול במרקם של העור ובמראה שלו. תנסו – תבינו.

 

החטא בשנה שחלפה: פה ושם מרחנו קרם ידיים

כל היום אנחנו מתרוצצות, מקלידות, מרימות (ילדים ומצב רוח), מבשלות ובקיצור – הידיים עובדות ומתייבשות. קרם לחות לידיים מחזיר להן את הרכות והמרקם הנעים כדי שנוכל ללטף את מי שאנחנו אוהבות. אבל תקשיבו לנו – זה לא מספיק.

הכפרה לשנה החדשה: השנה נשדרג את טיפוח הידיים

פעמיים עד שלוש בשבוע נפנק את הידיים עם מסכת ידיים  שמחזירה לעור כפות הידיים היבש והסדוק את המגע הגמיש והרך שלו. התמדה בטיפול במסכה העשירה בשמנים טבעיים ובוויטמינים מגנה על עור כפות הידיים ומעכבת את הזדקנותן.

 

מי שממש רוצה להשקיע תשים כפפות שומרות לחות לחצי שעה לפחות ואז כפות הידיים תהיינה באמת מושלמות.

 

נגישות