נגישות
משלוח חינם בכל קניה מעל 199 ש“ח
סגולות הטיפוח של שמן זית

סגולות הטיפוח של שמן זית

23 אפר 2018, 11:07

מוצרי טיפוח על בסיס שמן זית

הידעתן? כבר 5,000 שנה שנשים משתמשות בשמן זית לטיפוח. בואו וגלו את סודות השמן הבריא ביותר בעולם

 

הוא בריא לגוף אבל גם לשיער ולפנים, צריכה מתונה שלו תתרום למראה עור צעיר וניתן להשתמש בו לטיפול בעור יבש וסדוק: שמן זית הוא זה שעושה את כל הנפלאות האלה ועוד רבות.

שמן זית, כשמו כן הוא, הינו שמן אשר מופק מזיתים ונחשב לשמן בריא במיוחד, בזכות סגולותיו המוכחות לאורך היסטוריה של יותר מ 5000 שנה. . ישנם אינספור סוגים של שמן זית והאיכותי ביותר הוא שמן זית כתית מעולה בכבישה קרה (כבישה חמה פוגעת באיכויות השמן).


שימו שמן

שמן זית שימש מאז ומעולם את המטבחים במזרח התיכון. בימים הקדומים בהם לא היו תרופות סינתטטיות, השתמשו בו גם למטרות רפואיות כמו טיפול בפציעות שונות, הזנה של עור יבש או אסמטי, הרגעת כוויות, שיפור מצב תפרחת חיתולים ועוד. שמן זית משפר מאוד גם את המצב של הציפורניים ומגן עליהן מפני שבירה או פיצול. וגם לשיער הוא מעולה – כי הוא מוסיף ברק וזוהר טבעיים.

שילוב השמן בתזונה ישפר את מראה העור בזכות העובדה ששמן הזית עשיר במרכיבים נוגדי חמצון וכן ויטמין   Eמרכיב מרכזי שתורם לאנטי אייג’ינג של העור.

 

שמן זית טוב לבריאות

שמן זית כתית מעולה עשיר באנטיאוקסידנטים (נוגדי חימצון) אשר מגנים על העור מפני שלל תופעות, החל בהזדקנות מוקדמת של העור שכוללת קמטים וקמטוטים, גוון עור בלתי אחיד ופגמים ועדמקרים של מחלות עור חמורות. . צריכה מבוקרת של שמן זית בשילוב ירקות עשויה להגן על העור גם מפני נזקי השמש ואפילו למנוע התפתחות סרטן עור.

 

שמן זית ליופי מושלם

לא במקרה בוחרות מיטב חברת הקוסמטיקה בעולם לשלב שמן זית במוצריהם. מחקרים הוכיחו ששמן הזית עשיר בפנטנולים  שמבצעים פעילות אנטי בקטריאלית ומסייעים למניעת תופעות מציקות בעור משפשפת, דרך פריחה ועד פסוריאיזיס. קל וחומר שאם העור יבש או סדוק, מוצר טיפוח המכיל שמן זית עשוי להזין את העור ולשפר את המצב והמראה שלו.

שימוש מתמיד במוצרי טיפוח הכוללים שמן זית איכותי  שאינו מהול בשמנים זולים, יתרום להשגת עור חלק, בריא וזוהר.