משלוח חינם בכל קניה מעל 199 ש“ח
בוא נישן על זה: טיפוח עור הפנים בשעות הלילה

בוא נישן על זה: טיפוח עור הפנים בשעות הלילה

26 יונ 2018, 13:44

בוא נישן על זה: טיפוח עור הפנים בשעות הלילה

בוא נישן על זה: טיפוח עור הפנים בשעות הלילה

כשסוף סוף מגיע הלילה, את מסיימת להתקלח ורוצה רק להיכנס למיטה, נכון? עצרי! אז אמנם העייפות מאיימת להכריע אבל כמה דקות של תשומת לב לעור פנייך ולעצמך לפני השינה, יכולים להפוך את הימים שלך ליפים הרבה יותר.

בלילה לא רק אנחנו מכבים את האור וישנים. מערכות הגוף שלנו שפועלות במרץ כל היום, נרגעות, וכשהשרירים רפויים העור מתפנה לשיקום אינטנסיבי. כדי להעצים את האפקט, חשוב לבחור במוצרי טיפוח ייעודיים ללילה כדי שיזינו אותו ויתקנו אותו במהלך השינה. כך תקומי בבוקר עם עור יפה, רענן וחלק יותר.

שגרת טיפוח מומלצת לפני השינה:

ניקוי הפנים – ניקוי הפנים בלילה הוא חשוב ביותר בגלל שהוא מסיר את כל תלאות היום, זיהום האוויר, הלכלוך והעשן שנספגו בעור וכדומה.

סרום – עור נקי יספוג לתוכו ביעילות כל מוצר טיפוח שנמרח עליו וזאת ההזדמנות להזין את העור בסרום עשיר. אם אין לך זמן בבוקר להתעכב ולמרוח עוד מוצר, הלילה הוא ההזדמנות שלך.  הסרום הוא התכשיר שמסייע בהחדרת החומרים של קרם הלחות, ולכן בלילה לא תרצי לוותר עליו. הסרום מכיל ריכוז גבוה יותר של מרכיבי לחות המסייעים בשיקום הנזקים ובספיגה של לחות.

קרם לילה – אם את משתמשת בקרם היום שלך בלילה חבל, במיוחד אם קרם היום שלך מכיל spf להגנה מהשמש שאת לא זקוקה לו כשאת בחשכת חדר השינה... קרם הלילה מכיל מרכיבים פעילים בריכוז גבוה שבשעות הלילה ומנוחת הגוף יזינו את העור באופן הטוב ביותר. 

עוד טיפים לשנת יופי אמיתית:
 -  החליפו את הציפית לעיתים קרובות מאוד – אפילו כל יום, אם אתן יכולות. הציפית אוגרת          לכלוך, אבק ועוד ומתלכלכת במהירות שיא – ואתן לא רוצות את הלכלוך על הפנים.
 -  השתדלו למרוח קרמים מיד לאחר ניקוי הפנים או המקלחת ועד כחצי שעה לפני הכניסה          למיטה, בעוד הנקבוביות פתוחות וכך הרכיבים האיכותיים ייספגו יותר טוב.
 -  מרחו את הקרמים כשהאצבעות שלכן נקיות ויבשות לגמרי.
 -  מרחו את הקרמים בתנועות מעגליות עדינות כשכיוון המריחה הוא מלמטה כלפי מעלה.

 

 

נגישות