משלוח חינם בכל קניה מעל 199 ש“ח
תודה מכל הלב: קולקציית מתנות סוף שנה

תודה מכל הלב: קולקציית מתנות סוף שנה

24 יונ 2018, 14:12

תודה מכל הלב: קולקציית מתנות סוף שנה

תודה מכל הלב: קולקציית מתנות סוף שנה

כל השנה הן עובדות קשה, דואגות לילדים שלנו ומבלות איתם שעות רבות. הן חושבות על כל ילד וילדה, מטפלות בכולם במסירות, מחנכות, מקשיבות, דואגות וגם מחבקות ומנחמות כשצריך. ובכל סוף שנה מגיע הרגע שאנחנו, ההורים, רוצים להודות להן מכל הלב על כלמה שהן עושות, , על הנתינה היומיומית, על הפינוקים ועל השעות הרבות שהן משקיעות.

קולקציית המתנות שהכנו לכם השנה היא הדרך המושלמת להגיד תודה.

יצרנו קולקציה של מארזי מתנה ובמחירים משתלמים במיוחד, הכוללים מגוון של מוצרי טיפוח מפנקים, מהן ניתן ליהנות בכל ימות השנה. המארזים מגיעים באריזת מתנה חגיגית המייצרת חוויה ייחודית כבר מרגע פתיחת המתנה.

אם אתם רוצים לרגש את הגננות, מומלץ לצרף ברכה עם נימה אישית. בהיותנו מאמינים גדולים בעבודת יד, היינו מציעים כי הברכה או המכתב יהיו בכתב יד, ויכלול גם כמה מילים מאת הילדים.  

הורים שיש להם הרבה מתנות להעניק בימים אלה, גם לגננות וגם לסייעות ולעוד אנשי מקצוע, יכולים ללכת למשל על מארז You’re the best שמכיל קרם לחות לגוף וקרם לחות לידיים 30 מ"ל שעולה 29 שקלים (במקום 46 שקלים) או לבחור במארז From me to you שמכיל סבון נוזלי על בסיס שמנים 100 מ"ל, קרם לחות חמאתי לידיים 30 מ"ל ומגבוני ריענון במחיר 39 שקלים (במקום 65).

הורים שרוצים להגדיל או לקנות עבור כמה הורים במרוכז, יכולים לבחור להגיד תודה עם מארז שזה בדיוק שמו: מארז Thank you מכיל סבון נוזלי על בסיס שמנים 200 מ"ל, קרם לחות חמאתי לידיים 75 מ"ל וקרם לחות לגוף 100 מ"ל, במחיר 74 שקלים (במקום 136 שקלים), או במארז All for you שמגיע בתיק רחצה יפהפה המכיל סבון נוזלי על בסיס שמנים 200 מ"ל, קרם לחות לרגליים 30 מ"ל, קרם לחות לידיים המכיל 15 SPF 50 מ"ל וקרם לחות לגוף 50 מ"ל וכל הטוב הזה במחיר 109 שקלים (במקום 188 שקלים). ויש גם את המארז המרהיב With appreciation  שמגיע בקופסה גדולה ומעוצבת ומכיל סבון נוזלי על בסיס שמנים 300 מ"ל, קרם לחות לגוף 50 מ"ל, קרם לחות לידיים 50 מ"ל, מפיץ ריח לחדר 100 מ"ל וזוג מגבות ידיים לבנות במחיר 139 שקלים (במקום 232 שקלים).

ושיהיה לכולם חופש גדול מפנק ומרענן!

 

נגישות