נגישות
הכירי את: סדרת  Ocean Secrets – Anti pollution

הכירי את: סדרת Ocean Secrets – Anti pollution

10 אוק 2018, 10:59

הכירי את: סדרת Ocean Secrets – Anti pollution

הכירי את: סדרת Ocean Secrets – Anti pollution

אנחנו אולי לא מרגישים את זה, אבל עור הפנים שלנו חשוף מדי יום, מדי שעה ודקה, לכמות אדירה של מזהמים, במיוחד אם אתם חיים בעיר. בעוד שמרבית מגופנו מכוסה בדרך כלל, עור הפנים שלנו, העדין והרגיש ביותר, נשאר חשוף ללא הגנה.

אז מה עושים? כדי לשמור על היופי הטבעי של העור וגם על בריאותו, כדאי להשתמש במוצרים המסייעים בהגנה מנזקי הסביבה ויפה שעה אחת קודם.

 

Ocean Secrets – Anti pollution

קולקציית טיפוח פורצת דרך בעלת פורמולה ייחודית השומרת על מרכיבי ההזנה והלחות ומכילה תערובת מאוזנת של מרכיבים חדשים במטרה ליצור שכבת מגן המעניקה לעור הגנה מקסימלית מפני זיהום אוויר ונזקי הסביבה.

אם השם מוכר לכם זה בגלל שהסדרה תחליף את סדרת Ocean Secret הקיימת אשר הפורמולה שלה מבוססת על תערובת עשירה של רכיבים מזינים וחומרי לחות, לצד אצות מהים הצפוני, ויטמין C, אומגה 3, 6 & 9. לנוסחה הטובה הזאת נוספה תערובת מאוזנת של שני רכיבים מהפכניים הפועלת נגד זיהום - אצות Laminaria digitata, וכן תמצית שמקורה בצמח Marrubium vulgare.

אצות Laminaria digitate מספקות הגנה בפני מתכות כמו ברזל, עופרת וקדמיום המצויות באוויר, במים ובעשן, ומנטרלת את השפעתן. אצה זו יוצרת מעטה פולימרי, מעין מסכה "בלתי נראית". בנוסף, מעניקה לחות ומפחיתה גירוי של העור. 

צמח Marrubium vulgare מכיל מולקולות ייחודיות המגינות על העור בפני חדירת מזהמים סביבתיים, מנטרל ומסיר רעלנים הפוגעים בחלבונים ובשומני העור ומזרז את פעילותם של מונעי חמצון. צמח זה גורם לעור להיות חלק, רך וקורן.

השילוב של שני רכיבים פורצי דרך אלה יוצר "הגנה בלתי נראית" - אפקט מגן ייחודי לפנים, השומר עליו מפני חדירת מזהמים ופגיעה סביבתית.

 

הקולקציה נבדקה דרמטולוגית ומכילה 10 מוצרי פנים היוצרים ריטואל מושלם של ניקוי, טיפול וטיפוח, אשר יחד מהווים את השגרה האולטימטיבית לטיפוח עור הפנים.

כל מוצרי הקולקציה מגיעים בבקבוקים נוחים ומעוצבים ובאריזות אלגנטיות ויוקרתיות. העיצוב הקפדני עד הפרט האחרון הינו בהשראת צמחים ועשבים וכולל גוונים ירוקים וחומים טבעיים לצד קישוטי זהב קלאסי.

כל מוצרי הסדרה אינם כוללים פרבנים וSLS והם מתאימים לנשים בגילאי 30-50.

טווח המחירים של מוצרי הסדרה נע בין 54 -144 ₪